Finansinės pagalbos suteikimo taisyklės

VšĮ „Veik Fondas“, siekdama informuoti savo remėjus, pateikia paramos teikymo taisykles. 

 1. Šios naudojimosi taisyklės (toliau – taisyklės) yra taikomos vartotojams, norintiems skirti paramą VšĮ „Veik Fondui“
 2. VšĮ „Veik Fondas“ pasilieka teisę bet kuriuo metu atnaujinti ir keisti šias taisykles be išankstinio įspėjimo.
 3. Aukotojui nesuteikiama galimybė pateikti periodinio paramos pervedimo, jeigu jis nėra susipažinęs su šiomis taisyklėmis. Visais atvejais laikoma, jog aukotojas yra susipažinęs su taisyklėmis ir joms pritaria, jeigu prieš atlikdamas pervedimą, jis patvirtina savo pritarimą taisyklėms pažymėdamas atitinkamą žymę užsakymo metu.
 4. Tais atvejais, kai aukotojas iš dalies ar visiškai nepritaria visoms arba tam tikrai daliai taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo pervesti paramą elektroniniu būdu. Priešingu atveju laikoma, jog aukotojas susipažino ir besąlygiškai sutiko su visomis taisyklėmis.
 5. VšĮ „Veik fondasi“ atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog skaitytojas, neatsižvelgdamas į jam teikiamas rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su puslapio taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.
 6. Aukotojas, susipažindamas su taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant puslapyje, jo kompiuteryje bus išsaugoti failai, siunčiami iš interneto serverio į jo kompiuterį. Šie failai reikalingi sėkmingam naršymui po puslapį ir tai yra įprastas technologinis sprendimas dirbant bet kurio tipo interneto naršyklėmis.
 7. Skirta parama VšĮ „Veik Fondui“ yra negrąžinama. Tačiau kiekvienas mokėtojas gali atsisakyti suteikti paramą ateinančiam mėnesiui.
 8. VšĮ „Veik Fondas“ patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijas Klientų asmeninių duomenų apsaugai.
 9. VšĮ „Veik Fondas“ patvirtina, kad asmens duomenis tinklapyje renka apibrėžtais ir teisėtais tikslais, asmens duomenys tvarkomi tiksliai ir sąžiningai. Asmens duomenys perduodami teisėtai ir sąžiningai veiklą vykdančiai trečiai šaliai – mokėjimų vykdymo operatoriui.  
 10. Informuojame, jog tam, kad galėtume pasiūlyti Jums visavertes paslaugas mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) įrašome informaciją (slapukus, angl. “cookies”). Įrašytą informaciją naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės naudotoją, rinkdami svetainės lankomumo statistiką. Jūs bet kada galite peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) įrašome, ir galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Preziumuojame, jog naudodamasis puslapiu sutinkame su tuo, kad Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.
 11. VšĮ „Veik Fondas“ patvirtina, kad įmonė nerenka ir nesaugo tinklapio lankytojų asmeninių ir mokėjimo kortelių duomenų. Šiuos duomenis renka išorinis atsiskaitymo kreditine kortele tiekėjas, kuris tai daro ES ir LR įstatymų ir kitų teisės aktų patvirtinta tvarka.
 12. Nusprendę VšĮ „Veik Fondas“ remti prenumeratos pagrindu kas mėnesį, patvirtinate ir sutinkate, kad įgaliojate atlikti pasikartojančias neterminuotas mokėjimo operacijas, kurių metu bus mokama VšĮ „Veik Fondas“ taikant Jūsų pasirinktą sumą ir patvirtintą mokėjimo būdą, pasikartojančiais intervalais, kol paslaugos prenumeratą nutrauksite puslapyje. 
 13. Įgaliodami vykdyti pasikartojančias mokėjimo operacijas įgaliojate VšĮ “Veik Fondas” apdoroti tokį mokėjimą kaip elektroninį nuskaitymą, lėšų pervedimą iš skirtosios Jūsų sąskaitos arba kaip mokesčius, taikomus skirtajai Jūsų sąskaitai (mokant kredito kortele ar pan.). 
 14. Šių taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma Lietuvos Respublikos teisė.
 15. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

KONTAKTAI SUSISIEKIMUI

Jeigu turite klausimų dėl mūsų puslapio naudojimo taisyklių, susisiekite su mumis el. paštu Klaipeda@studiapro.lt , tel. + 370 65978124