Mūsų tikslai

Mūsų tikslai:

  • Sukurti viešai prieinamą skaitmeninę problemų ir gyventojų skundų registracijos platformą, kurioje visos šalies gyventojai galėtų lengvai ir greitai pranešti apie nekokybiškai suteiktas paslaugas (miesto valdžios, socialinių, komunalinių įmonių ir pan.) ar pažeistas teises (diskriminacija, darbo ginčai, švietimo klausimai ir kt.);

  • Moderuoti gyventojų galimybę ginti savo teises, kreiptis į atsakingus asmenis ir sulaukti realios pagalbos. Kartu su problemų katalogu kuriamas ir įvairių valstybinių, savivaldybės įstaigų ir biudžetinių organizacijų prašymų ir kitų dokumentų formų katalogas;

    Jie bus iš anksto užpildyti profesionalių teisininkų, todėl, norint kreiptis į vieną ar kitą instituciją, gyventojams beliks tik parsisiųsti tinkamą formą ir įrašyti savo asmens duomenis.

  • Maksimaliai palengvinti paslaugų gavimo procesą; 

    Šiai dienai šimtai, net tūkstančiai žmonių nesulaukia teisėtai jiems priklausančių paslaugų. Ne kiekvienas sugeba apginti savo teises ir susiorientuoti painiuose biurokratijos koridoriuose. Mes pasiryžę palengvinti šį procesą.

  • Pagalba skurstantiems ir į nelaimę patekusiems žmonėms.

    Fondas aktyviai dalyvauja renkant ir dalinant labdarą skurdžiai besiverčiančioms, nepasiturinčioms šeimoms. Kiekvieną mėnesį dešimtys šeimų gauna rūbus, avalynę, higienos priemones, žaislus, buities reikmenis ir kitus būtiniausius daiktus. Fondas tiesia pagalbos ranką ir ypatingais atvejais – nutikus gaisrui, netekus gyvenamosios vietos, neįgaliesiems, vienišiems senjorams ir kitiems pagalbos prašantiems.