Prašome skirti 1,2% paramą Veik fondui

Už kiekvieno Veik fondo projekto, už kiekvieno siuntinio, už kiekvieno išdalyto maisto, drabužių, žaislų krovinio slypi gyvi žmonės. 6 kartus buvome išvykę padėti nukentėjusiesiems nuo gaisro. Įstiklinome langus, padėjome su remonto darbais ir statybinėmis medžiagomis, aprūpinome nukentėjusius namų apyvokos daiktais, maistu, vaikus - žaislais ir užimtumu. Organizavome nemokamą veiklą, ekskursijas ir susitikimus. Per metus į daugelį Lietuvos miestų ir miestelių išsiųsta šimtai humanitarinės pagalbos siuntų. Kas mėnesi yra išvežiojama ir išsiunčiama apie 30-60 siuntinių.

Per metus buvo surinkta ir išrūšiuota daugiau nei 10 tonų klaipėdiečių dovanotų prekių. Drabužiai, avalynė, maistas, buities reikmenys. Maždaug 10 kartų fondas ėmėsi šimtaprocentinio aprūpinimo maistu miesto tarnybų pamirštiems žmonėms. Suteikėme laikiną ir nuolatinį būstą, padėjome benamiams, socializavome narkomanus ir alkoholikus, gelbėjome gyvūnus, kovojome už aplinkos švarą, moksleivių ir pacientų teises. Užkirtome kelią pareigūnų savivalei ir vagystėms. Kiek aktyviai? Vos per metus policijoje ir prokuratūroje pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai. Suteikėme pagalbą Raudonajam kryžiui, ligoninėms, reabilitacijos centrams, socialinės globos namams. Mūsų Atiduotuvė žmonėms nemokamai padovanojo daugiau nei 500 namų apyvokos reikmenų.

Fondo paramą gavo virš 1000 žmonių visoje Lietuvoje. Nuolat Veik fondo humanitarinius siuntinius gauna 180 Lietuvos šeimų. Fondas sulaukia didelio klaipėdiečių palaikymo. Nuolat jo veikloje dalyvauja keli tūkstančiai miestiečių.

Kaip pateikti prašymą skirti 1,2 procento paramą?
 1. Eikite į puslapį deklaravimas.vmi.lt
 2. Spauskite „Prisijungti prie EDS“
 3. Pasirinkite, kokiu būdu prisijungti
 4. Pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“
 5. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“
 6. Užpildykite FR0512 v.4 formą tiesiogiai EDS portale
Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius:
 • 5 Mokestinis laikotarpis – 2022
 • 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ✔
 • E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]
 • E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 305665010
 • E3 Mokesčio dalies paskirtis – VšĮ "VEIK Fondas"
 • E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – 1,2
 • E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2024 m. [pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus]

Užbaigus pildyti, puslapio viršuje, spauskite „Pateikti“ 

> Pildyti prašymą dabar <