Atiduotuvė

4 tūkstančiai kilometrų ir šimtai humanitarinių siuntų. Tai daugybė daiktų, drabužių, higienos priemonių, žaislų ir maisto produktų. Šimtai šeimų gavo paramą. Visa tai padarei Tu vos per kelis mėnesius, prisidėdamas prie „Veikmobilio“ pirkimo.

Galime daugiau. „Veik fondas“ planuoja atidaryti „Atiduotuvę“. Tai vieta, kurioje nepasiturinčios šeimos, anonimiškai, atvykstant sutartu laiku, be jokių papildomų sąlygų galės pasirinkti ir pasiimti jiems reikalingus daiktus.

Miesto administracija eilinį kartą ignoravo prašymą suteikti ar bent išnuomoti Atiduotuvei patalpas. Nesistebiu.

Atiduotuvė jau dirba, bet kol kas tik virtualiai -  kaip didesnių daiktų atsiėmimo punktas. Šeimos, pasinaudojusios šia paslauga jau gavo daugiau nei 300 daiktų, daugiausia skirtų vaikams - lovytes, vežimėlius, higienos reikmenis, dviračius, vonias, didelius žaislus ir daug daugiau. Dėja, dalintis drabužiais šiuo virtualiu formatu yra nepraktiška.

Atiduotuvė

Tad rudenį planuojama eksperimentiniu režimu atidaryti drabužių ir smulkių namų apyvokos daiktų Atiduotuvę.

Numatomas patalpų nuomos laikas yra 3-6 mėnesiai, priklausomai nuo to, kiek lėšų pavyks surinkti. Be to, bus pagamintos ir specialios mobilios pakabos, tokiu būdu Atiduotuvė taps mobili. Vieną ar du kartus per mėnesį, susitarus su pirmininkais, ji keliaus į skurdžiausias regiono seniūnijas, miestelius ir kaimus.

Be jokios abejonės, visa tai įvyks tik su sąlyga, jeigu nuspręsi, jog Atiduotuvė yra reikalinga ir bus naudinga. Norint atidaryti „Atiduotuvę“, reikia lėšų patalpų nuomai, komunalinėms paslaugoms, įrangos pirkimui ir gamybai. Vieno mėnesio Atiduotuvės darbo lėšų sąnaudas, įskaitant nuomą, komunalinius mokesčius, įrangą ir mobilaus taško darbą, vidutiniškai sudarys apie 700–800 eurų.

Žemiau yra viešosios įstaigos VšĮ „Veik Fondas“ sąskaita, į kuria galite paaukoti bet kokią Jums patogią sumą, nurodydami mokėjimo paskirtį kaip „Parama Atiduotuvei“.

Swedbank:
VšĮ "VEIK FONDAS"
„Swedbank”, AB
SWIFT kodas: HABALT22
Sąskaitos numeris: LT117300010166006822
Paskirtis: “Parama “Atiduotuvei”

Artėjant rugsėjui, parengiau ataskaitą apie surinktas lėšas ir planuojamus darbus.